2010. március 6., szombat

Rémálom

Mi ez? Hol vagyok? Nem fázom de tudom hogy hideg van, mert látszik a leheletem. Nem érzem magam teljesen a testemben. Mintha felszedtem volna pár kilót. Jaj ne! És mi ez a rengeteg szőr! Ettől még a borotvám is kicsorbul! És a hova lettek a gyönyörű fogaim?! A fogorvosom egy év alatt se tudja rendbe rakni! Segítség! Hova kerültem?!
Ez rémisztő! Körülöttem csupa szörny pofa, kezükben hatalmas favillákkal. Egyiknek fekete, másiknak piros vagy barna az ábrázata és hatalmas kos, vagy kecske szarvakat növesztettek. Émelyeg a gyomrom, szédülök. Tudtam hogy nem kellett volna annyit ennem a töltött káposztából és a fánkból, de nagyon finom volt! Vicsorgó alak néz rám vissza a víz tükrében. Soha többet nem eszem ennyit fohászkodom, de most már árulja el valaki hogy mi történik velem?!
A csónak döccenve partot ért és a mellettem álló szőrös alak rácsapott a hátamra.
-Gyere Pajti!Rémisztgessük egy kicsit a fehérnépet,oszt űzzük el a telet!
A kereplőkkel és kolompokkal felszerelt szörnyhad, rászabadult a parton várakozó tömegre, akik nevetve, sikongatva rebbentek szerte széjjel.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése